| Weight | 82 g |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 10 cm |
| Quantity | 30 ml |
| Potency | 1000 CH, 12 CH, 200 CH, 30 CH, 6 CH |
| Age | |
| Brand | |
| Disease | Allergic Rhinitis, Anxiety & Depression, Back & Knee Pain, Conjunctivitis, Headache & Migraine |
| Form | |
| Gender | Unisex |
| Manufacturer | |
| Other Names | Cortisol, Cortisone |
| Pack | Bottle |
| Product Range | Dilutions |
| Uses For | Cough & Cold, Fever & Pain Management, Mind Care, Respiratory Care |
SBL Cortisone
₹100.00
Additional information
Reviews (0)
Be the first to review “SBL Cortisone” Cancel reply
Related products
BJain
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Acne & Pimples
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
₹100.00 – ₹150.00Price range: ₹100.00 through ₹150.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Cold & Cough
₹100.00 – ₹365.00Price range: ₹100.00 through ₹365.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Acne & Pimples
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Cough & Cold
₹100.00 – ₹280.00Price range: ₹100.00 through ₹280.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Anaemia
₹100.00 – ₹165.00Price range: ₹100.00 through ₹165.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Biochemic Tablet
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Baby Care
₹100.00 – ₹105.00Price range: ₹100.00 through ₹105.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Anxiety & Depression
₹100.00 – ₹150.00Price range: ₹100.00 through ₹150.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page












Reviews
There are no reviews yet.