| Weight | 65 g |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 3 × 12 cm |
| Quantity | 50 ml |
| Base Ingredient | Homeopathic |
| Brand | |
| Disease | Arthritis & Rheumatism, Back & Knee Pain, Heel Pain, Sciatica |
| Form | |
| Ideal For | Men |
| Manufacturer | |
| Other Names | Rheuma, Rheumacin Liniment () |
| Product Range | Homeopathy |
New Life Rheumacin Liniment ()
₹140.00
Categories: Arthritis & Rheumatism, Back & Knee Pain, Heel Pain, Homeopathy, Medicines, New Life, Oil, Sciatica
Additional information
Reviews (0)
Be the first to review “New Life Rheumacin Liniment ()” Cancel reply
Related products
BJain
₹95.00 – ₹265.00Price range: ₹95.00 through ₹265.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Anaemia
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹330.00Price range: ₹95.00 through ₹330.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹220.00Price range: ₹95.00 through ₹220.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
₹95.00 – ₹125.00Price range: ₹95.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Biochemic Tablet
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Anxiety & Depression
₹95.00 – ₹125.00Price range: ₹95.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Back & Knee Pain
₹95.00 – ₹140.00Price range: ₹95.00 through ₹140.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Acne & Pimples
₹95.00 – ₹140.00Price range: ₹95.00 through ₹140.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
₹95.00 – ₹230.00Price range: ₹95.00 through ₹230.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
₹95.00 – ₹315.00Price range: ₹95.00 through ₹315.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹695.00Price range: ₹95.00 through ₹695.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
















Reviews
There are no reviews yet.