| Weight | 75 g |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 8 cm |
| Quantity | 11 ml, 20 gm |
| Potency | 1000 CH, 10M CH, 200 CH, 30 CH, 3X, 6 CH |
| Age | |
| Brand | |
| Disease | |
| Form | |
| Gender | Unisex |
| Manufacturer | |
| Other Names | Chin Sulph, China Sulph, Chininum Sulph, Chininum Sulphuricum |
| Pack | Bottle |
| Product Range | Dilutions, Trituration Tablets |
| Uses For | Bone, Bone| Joint & Muscle Care, Eye & Ear Care, Fever & Pain Management, Joint & Muscle Care, Kidney Care |
Dr. Reckeweg Chininum Sulphuricum
₹240.00
Additional information
Reviews (0)
Be the first to review “Dr. Reckeweg Chininum Sulphuricum” Cancel reply
Related products
Anaemia
₹105.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Anaemia
₹100.00 – ₹150.00Price range: ₹100.00 through ₹150.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
₹95.00 – ₹100.00Price range: ₹95.00 through ₹100.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Anaemia
₹100.00 – ₹105.00Price range: ₹100.00 through ₹105.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Allergic Rhinitis
₹79.00 – ₹125.00Price range: ₹79.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Allergic Rhinitis
₹100.00 – ₹105.00Price range: ₹100.00 through ₹105.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
₹90.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Anaemia
₹100.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
₹90.00 – ₹100.00Price range: ₹90.00 through ₹100.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Anaemia
₹240.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page












Reviews
There are no reviews yet.