| Weight | 425 g |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 16 cm |
| Quantity | 100 ml, 200 ml, 500 ml, 60 ml |
| Age | |
| Brand | |
| Disease | |
| Form | |
| Gender | Unisex |
| Manufacturer | |
| Other Names | Ome K-ston Syr, Omeo K-Stone |
| Pack | Bottle |
| Product Range | Homeopathy |
| Uses For | Kidney Care |
BJain Omeo K-Stone
₹55.00
Categories: BJain, Gall Stones, Health Conditions, Homeopathy, Kidney Care, Medicines, Syrup
Additional information
Reviews (0)
Be the first to review “BJain Omeo K-Stone” Cancel reply
Related products
Arthritis & Rheumatism
₹95.00 – ₹265.00Price range: ₹95.00 through ₹265.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹210.00Price range: ₹95.00 through ₹210.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Anaemia
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹405.00Price range: ₹95.00 through ₹405.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹125.00Price range: ₹95.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹140.00Price range: ₹95.00 through ₹140.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹240.00Price range: ₹95.00 through ₹240.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Bad Breath
₹95.00 – ₹315.00Price range: ₹95.00 through ₹315.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Arthritis & Rheumatism
₹95.00 – ₹150.00Price range: ₹95.00 through ₹150.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹125.00Price range: ₹95.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹125.00Price range: ₹95.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
₹95.00 – ₹210.00Price range: ₹95.00 through ₹210.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
















Reviews
There are no reviews yet.