| Weight | 82 g |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 10 cm |
| Quantity | 30 ml |
| Potency | 1000 CH, 12 CH, 200 CH, 3 CH, 30 CH, 6 CH, Q |
| Age | |
| Brand | |
| Form | |
| Gender | Unisex |
| Manufacturer | |
| Other Names | Chelone G, Chelone Glabra |
| Pack | Bottle |
| Product Range | Dilutions, Mother Tinctures |
| Uses For | Liver Care, Skin Care |
SBL Chelone Glabra
₹100.00 – ₹280.00Price range: ₹100.00 through ₹280.00
Categories: Dilution, Dilutions, Featured, Homeopathy, Liver Care, Mother Tincture, Mother Tinctures, SBL, Skin Care, Top Brands
Additional information
Reviews (0)
Be the first to review “SBL Chelone Glabra” Cancel reply
Related products
BJain
₹95.00 – ₹265.00Price range: ₹95.00 through ₹265.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Back & Knee Pain
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Biochemic Tablet
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹125.00Price range: ₹95.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Acne & Pimples
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Allergic Rhinitis
₹95.00 – ₹125.00Price range: ₹95.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Arthritis & Rheumatism
₹95.00 – ₹150.00Price range: ₹95.00 through ₹150.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Anxiety & Depression
₹95.00 – ₹125.00Price range: ₹95.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Acne & Pimples
₹95.00 – ₹140.00Price range: ₹95.00 through ₹140.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹125.00Price range: ₹95.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
₹95.00 – ₹230.00Price range: ₹95.00 through ₹230.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹125.00Price range: ₹95.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page


















Reviews
There are no reviews yet.