| Weight | 85 g |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 9 cm |
| Quantity | 30 ml |
| Age | |
| Brand | |
| Disease | |
| Form | |
| Gender | Unisex |
| Manufacturer | |
| Other Names | sinu dro, WL-37 Sinus drops, WL-37 Sinusitis, WL37 Sinusitis |
| Pack | Bottle |
| Product Range | Homeopathy |
| Uses For | Respiratory Care |
Wheezal Wl37 Sinusitis
₹175.00
Categories: Drop, Headache & Migraine, Health Conditions, Homeopathy, Medicines, Respiratory Care, Wheezal
Additional information
Reviews (0)
Be the first to review “Wheezal Wl37 Sinusitis” Cancel reply
Related products
Dilution
₹100.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Arthritis & Rheumatism
₹95.00 – ₹150.00Price range: ₹95.00 through ₹150.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Cold & Cough
₹100.00 – ₹280.00Price range: ₹100.00 through ₹280.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Anxiety & Depression
₹95.00 – ₹125.00Price range: ₹95.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
₹95.00 – ₹125.00Price range: ₹95.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Anaemia
₹100.00 – ₹150.00Price range: ₹100.00 through ₹150.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Anxiety & Depression
₹90.00 – ₹125.00Price range: ₹90.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Arthritis & Rheumatism
₹95.00 – ₹150.00Price range: ₹95.00 through ₹150.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Back & Knee Pain
₹100.00 – ₹125.00Price range: ₹100.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Allergic Rhinitis
₹100.00 – ₹105.00Price range: ₹100.00 through ₹105.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Anaemia
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
















Reviews
There are no reviews yet.