| Weight | 85 g |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 9 cm |
| Quantity | 30 ml |
| Age | |
| Brand | |
| Disease | |
| Form | |
| Gender | Unisex |
| Manufacturer | |
| Other Names | Mig dro, WL-22 Migra, WL-22 Migraine, WL22 Migraine |
| Pack | Bottle |
| Product Range | Homeopathy |
| Uses For | Fever & Pain Management |
Wheezal Wl22 Migraine
₹175.00
Categories: Drop, Fever & Pain Management, Headache & Migraine, Homeopathy, Medicines, Wheezal
Additional information
Reviews (0)
Be the first to review “Wheezal Wl22 Migraine” Cancel reply
Related products
BJain
₹95.00 – ₹240.00Price range: ₹95.00 through ₹240.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Back & Knee Pain
₹100.00 – ₹125.00Price range: ₹100.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Allergic Rhinitis
₹100.00 – ₹105.00Price range: ₹100.00 through ₹105.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Back & Knee Pain
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Allergic Rhinitis
₹95.00 – ₹125.00Price range: ₹95.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Bleeding Gum/Pyorrhoea
₹100.00 – ₹105.00Price range: ₹100.00 through ₹105.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Acne & Pimples
₹100.00 – ₹110.00Price range: ₹100.00 through ₹110.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Arthritis & Rheumatism
₹100.00 – ₹105.00Price range: ₹100.00 through ₹105.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Cardiac Care
₹100.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Anxiety & Depression
₹95.00 – ₹125.00Price range: ₹95.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Dilution
₹100.00 – ₹125.00Price range: ₹100.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Anaemia
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

















Reviews
There are no reviews yet.