| Weight | 80 g |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 3 × 8 cm |
| Quantity | 30 ml |
| Age | |
| Brand | |
| Disease | |
| Form | |
| Gender | Unisex |
| Manufacturer | |
| Other Names | DROX 21 (Pneumo Drops – Pneumonia), DROX 21 Pneum, Drox 21 Pneumo, Pneum |
| Pack | Bottle |
| Product Range | Homeopathy |
| Uses For | Respiratory Care |
Haslab Drox 21 (Pneumo Drops – Pneumonia)
₹160.00
Categories: Cough, Drop, Haslab, Health Conditions, Homeopathy, Medicines, Respiratory Care
Additional information
Reviews (0)
Be the first to review “Haslab Drox 21 (Pneumo Drops – Pneumonia)” Cancel reply
Related products
Allergic Rhinitis
₹95.00 – ₹125.00Price range: ₹95.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
₹95.00 – ₹210.00Price range: ₹95.00 through ₹210.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹125.00Price range: ₹95.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
₹95.00 – ₹150.00Price range: ₹95.00 through ₹150.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Bad Breath
₹95.00 – ₹315.00Price range: ₹95.00 through ₹315.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Arthritis & Rheumatism
₹95.00 – ₹150.00Price range: ₹95.00 through ₹150.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹240.00Price range: ₹95.00 through ₹240.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
₹95.00 – ₹210.00Price range: ₹95.00 through ₹210.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Anxiety & Depression
₹95.00 – ₹125.00Price range: ₹95.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Biochemic Tablet
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹265.00Price range: ₹95.00 through ₹265.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹125.00Price range: ₹95.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page


















Reviews
There are no reviews yet.