| Weight | 75 g |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 3 × 7 cm |
| Quantity | 20 gm, 30 ml |
| Potency | 1000 CH, 12 CH, 200 CH, 30 CH, 3X, 6 CH, 6X |
| Age | |
| Brand | |
| Disease | |
| Form | |
| Gender | Unisex |
| Manufacturer | |
| Other Names | Natrum Bi, Natrum Bicarb, Natrum Bicarbonicum |
| Pack | Bottle |
| Product Range | Homeopathy, Trituration Tablets |
| Uses For | Skin Care |
Dr. Willmar Schwabe India Natrum Bicarbonicum
₹90.00 – ₹135.00Price range: ₹90.00 through ₹135.00
Additional information
Reviews (0)
Be the first to review “Dr. Willmar Schwabe India Natrum Bicarbonicum” Cancel reply
Related products
Baby Care
₹95.00 – ₹140.00Price range: ₹95.00 through ₹140.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
₹95.00 – ₹230.00Price range: ₹95.00 through ₹230.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Arthritis & Rheumatism
₹95.00 – ₹265.00Price range: ₹95.00 through ₹265.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Anaemia
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹220.00Price range: ₹95.00 through ₹220.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹240.00Price range: ₹95.00 through ₹240.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹125.00Price range: ₹95.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹125.00Price range: ₹95.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹210.00Price range: ₹95.00 through ₹210.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹125.00Price range: ₹95.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
₹95.00 – ₹210.00Price range: ₹95.00 through ₹210.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹140.00Price range: ₹95.00 through ₹140.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page


















Reviews
There are no reviews yet.