| Weight | 75 g |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 3 × 9 cm |
| Quantity | 30 ml |
| Potency | 1000 CH, 12 CH, 200 CH, 30 CH, 6 CH, Q |
| Age | |
| Brand | |
| Disease | |
| Form | |
| Gender | Unisex |
| Manufacturer | |
| Other Names | Alstonia S, Alstonia Sch, Alstonia Scholaris |
| Pack | Bottle |
| Product Range | Homeopathy, Mother Tinctures |
| Uses For | Fever & Pain Management, Stomach Care, Women Care |
Dr. Willmar Schwabe India Alstonia Scholaris
₹90.00 – ₹320.00Price range: ₹90.00 through ₹320.00
Additional information
Reviews (0)
Be the first to review “Dr. Willmar Schwabe India Alstonia Scholaris” Cancel reply
Related products
Anaemia
₹95.00 – ₹125.00Price range: ₹95.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Anaemia
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Anaemia
₹100.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Acne & Pimples
₹95.00 – ₹100.00Price range: ₹95.00 through ₹100.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
₹90.00 – ₹100.00Price range: ₹90.00 through ₹100.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
₹95.00 – ₹100.00Price range: ₹95.00 through ₹100.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
₹185.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Anaemia
₹95.00 – ₹125.00Price range: ₹95.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Anaemia
₹240.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Allergic Rhinitis
₹79.00 – ₹125.00Price range: ₹79.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Anaemia
₹100.00 – ₹110.00Price range: ₹100.00 through ₹110.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page















Reviews
There are no reviews yet.