| Weight | 75 g |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 3 × 10 cm |
| Quantity | 30 ml |
| Potency | 1000 CH, 200 CH, 30 CH, 6 CH |
| Age | |
| Brand | |
| Disease | Flu & Fever, Headache & Migraine, Rash/Itch/Urticaria/Hives, Tonsilitis & Throat Pain |
| Form | |
| Gender | Unisex |
| Manufacturer | |
| Other Names | Ailanthus G, Ailanthus Glan, Ailanthus Gland, Ailanthus Glandulos, Ailanthus Glandulosus |
| Pack | Bottle |
| Product Range | Dilutions |
| Uses For | Cough & Cold, Fever & Pain Management, Skin Care |
Dr. Willmar Schwabe India Ailanthus Glandulosus
₹100.00
Additional information
Reviews (0)
Be the first to review “Dr. Willmar Schwabe India Ailanthus Glandulosus” Cancel reply
Related products
BJain
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Acne & Pimples
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Biochemic Tablet
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹140.00Price range: ₹95.00 through ₹140.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
₹100.00 – ₹150.00Price range: ₹100.00 through ₹150.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Anxiety & Depression
₹100.00 – ₹150.00Price range: ₹100.00 through ₹150.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Acne & Pimples
₹100.00 – ₹110.00Price range: ₹100.00 through ₹110.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Anaemia
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹150.00Price range: ₹95.00 through ₹150.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page












Reviews
There are no reviews yet.