| Weight | 69 g |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 3 × 9 cm |
| Quantity | 22 ml |
| Age | |
| Brand | |
| Disease | |
| Form | |
| Gender | Unisex |
| Manufacturer | |
| Other Names | r 71, R71 (Ischialgin – Sciatica), R71 (Ischialgin), R71 Sciatica |
| Pack | Bottle |
| Product Range | Homeopathy |
| Uses For | Fever & Pain Management |
Dr. Reckeweg R71 (Ischialgin – Sciatica)
₹270.00
Categories: Back & Knee Pain, Dr. Reckeweg, Drop, Fever & Pain Management, Health Conditions, Heel Pain, Homeopathy, Medicines, Pain Relief, Sciatica
Additional information
Reviews (0)
Be the first to review “Dr. Reckeweg R71 (Ischialgin – Sciatica)” Cancel reply
Related products
BJain
₹95.00 – ₹220.00Price range: ₹95.00 through ₹220.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Anaemia
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹125.00Price range: ₹95.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Arthritis & Rheumatism
₹95.00 – ₹315.00Price range: ₹95.00 through ₹315.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹140.00Price range: ₹95.00 through ₹140.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
₹95.00 – ₹125.00Price range: ₹95.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Arthritis & Rheumatism
₹95.00 – ₹150.00Price range: ₹95.00 through ₹150.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹125.00Price range: ₹95.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
₹95.00 – ₹405.00Price range: ₹95.00 through ₹405.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹265.00Price range: ₹95.00 through ₹265.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Back & Knee Pain
₹95.00 – ₹140.00Price range: ₹95.00 through ₹140.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹240.00Price range: ₹95.00 through ₹240.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page


















Reviews
There are no reviews yet.