| Weight | 234 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 12 cm |
| Quantity | 100 ml, 200 ml, 500 ml, 60 ml |
| Age | |
| Brand | |
| Disease | |
| Form | |
| Gender | Unisex |
| Manufacturer | |
| Other Names | Ome Astham Syr, Ome Asthm Syr, Omeo Asthma |
| Pack | Bottle |
| Product Range | Homeopathy |
| Uses For | Cough & Cold, Respiratory Care |
BJain Omeo Asthma
₹55.00
Categories: Asthma, BJain, Bronchitis, Cold & Cough, Cough, Cough & Cold, Health Conditions, Homeopathy, Medicines, Respiratory Care, Syrup, Winter Care
Additional information
Reviews (0)
Be the first to review “BJain Omeo Asthma” Cancel reply
Related products
Arthritis & Rheumatism
₹95.00 – ₹265.00Price range: ₹95.00 through ₹265.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Anxiety & Depression
₹95.00 – ₹125.00Price range: ₹95.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹210.00Price range: ₹95.00 through ₹210.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Biochemic Tablet
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹405.00Price range: ₹95.00 through ₹405.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Back & Knee Pain
₹95.00 – ₹140.00Price range: ₹95.00 through ₹140.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹125.00Price range: ₹95.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Acne & Pimples
₹95.00 – ₹140.00Price range: ₹95.00 through ₹140.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Back & Knee Pain
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Arthritis & Rheumatism
₹95.00 – ₹150.00Price range: ₹95.00 through ₹150.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹140.00Price range: ₹95.00 through ₹140.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Acne & Pimples
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
















Reviews
There are no reviews yet.