| Weight | 560 g |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 19 cm |
| Quantity | 115 ml, 200 ml, 450 ml, 50 tab |
| Potency | 1X |
| Age | |
| Brand | |
| Disease | |
| Form | |
| Gender | Unisex |
| Manufacturer | |
| Other Names | Alfa Alfa Syrup, alfa tablets, Alfalfa |
| Pack | Bottle |
| Product Range | Homeopathy |
| Uses For | Nutritional Deficiencies |
Bakson’s Alfalfa
₹125.00
Categories: Anaemia, Anxiety & Depression, Bakson's, Homeopathy, Indigestion/Acidity/Gas, Medicines, Nutritional Deficiencies, Tablet, Tonic
Additional information
Reviews (0)
Be the first to review “Bakson’s Alfalfa” Cancel reply
Related products
Anaemia
₹100.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Anaemia
₹100.00 – ₹105.00Price range: ₹100.00 through ₹105.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Anaemia
₹100.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Anaemia
₹100.00 – ₹150.00Price range: ₹100.00 through ₹150.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
₹95.00 – ₹100.00Price range: ₹95.00 through ₹100.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
₹90.00 – ₹100.00Price range: ₹90.00 through ₹100.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Anaemia
₹110.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Anaemia
₹100.00 – ₹165.00Price range: ₹100.00 through ₹165.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Anaemia
₹100.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Anaemia
₹240.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page











Reviews
There are no reviews yet.