| Weight | 600 g |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 19 cm |
| Quantity | 115 ml, 200 ml, 450 ml |
| Age | |
| Brand | |
| Disease | |
| Form | |
| Gender | Unisex |
| Manufacturer | |
| Other Names | Alfa Alfa Syrup, Alfalfa (Sugar Free) |
| Pack | Bottle |
| Product Range | Homeopathy |
| Uses For | Nutritional Deficiencies |
Bakson’s Alfalfa Sugar Free
₹120.00
Categories: Anaemia, Anxiety & Depression, Bakson's, Diabetes, Homeopathy, Medicines, Nutritional Deficiencies, Tonic
Additional information
Reviews (0)
Be the first to review “Bakson’s Alfalfa Sugar Free” Cancel reply
Related products
Anaemia
₹100.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
₹95.00 – ₹100.00Price range: ₹95.00 through ₹100.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Anaemia
₹100.00 – ₹105.00Price range: ₹100.00 through ₹105.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Anaemia
₹100.00 – ₹110.00Price range: ₹100.00 through ₹110.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
₹90.00 – ₹100.00Price range: ₹90.00 through ₹100.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Anaemia
₹100.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Anaemia
₹105.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Anaemia
₹95.00 – ₹125.00Price range: ₹95.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Anaemia
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Allergic Rhinitis
₹100.00 – ₹105.00Price range: ₹100.00 through ₹105.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Anaemia
₹100.00 – ₹165.00Price range: ₹100.00 through ₹165.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Anaemia
₹240.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page












Reviews
There are no reviews yet.