| Weight | 564 g |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 8 × 13 cm |
| Quantity | 100 ml, 180 ml, 30 ml, 450 ml |
| Age | |
| Base Ingredient | Homeopathic |
| Brand | |
| Disease | |
| Form | |
| Gender | Unisex |
| Ideal For | Men |
| Manufacturer | |
| Other Names | dgex, dige syrp, Digex |
| Pack | Bottle |
| Product Range | Homeopathy |
| Uses For | Stomach Care |
Adven Digex
₹185.00
Categories: Adven, Drop, Health Conditions, Homeopathy, Indigestion/Acidity/Gas, Medicines, Stomach Care, Syrup, Tonic
Additional information
Reviews (0)
Be the first to review “Adven Digex” Cancel reply
Related products
BJain
₹95.00 – ₹125.00Price range: ₹95.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Baby Care
₹95.00 – ₹140.00Price range: ₹95.00 through ₹140.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹125.00Price range: ₹95.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹140.00Price range: ₹95.00 through ₹140.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Allergic Rhinitis
₹95.00 – ₹125.00Price range: ₹95.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
₹95.00 – ₹405.00Price range: ₹95.00 through ₹405.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Acne & Pimples
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹220.00Price range: ₹95.00 through ₹220.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹140.00Price range: ₹95.00 through ₹140.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹155.00Price range: ₹95.00 through ₹155.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Anaemia
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Biochemic Tablet
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
















Reviews
There are no reviews yet.