| Weight | 82 g |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 10 cm |
| Quantity | 30 ml |
| Potency | 1000 CH, 12 CH, 200 CH, 3 CH, 30 CH, 6 CH, Q |
| Age | |
| Brand | |
| Disease | |
| Form | |
| Gender | Unisex |
| Manufacturer | |
| Other Names | Populas can, Populas canden, Populas Candicans, Populus Can, Populus Candicans |
| Pack | Bottle |
| Product Range | Dilutions, Mother Tinctures |
| Uses For | Cough & Cold, Respiratory Care |
SBL Populus Candicans
₹100.00 – ₹425.00Price range: ₹100.00 through ₹425.00
Additional information
Reviews (0)
Be the first to review “SBL Populus Candicans” Cancel reply
Related products
BJain
₹95.00 – ₹140.00Price range: ₹95.00 through ₹140.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
₹100.00 – ₹150.00Price range: ₹100.00 through ₹150.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Cold & Cough
₹100.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹140.00Price range: ₹95.00 through ₹140.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹220.00Price range: ₹95.00 through ₹220.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Cold & Cough
₹100.00 – ₹365.00Price range: ₹100.00 through ₹365.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Cough & Cold
₹100.00 – ₹280.00Price range: ₹100.00 through ₹280.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Arthritis & Rheumatism
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Anxiety & Depression
₹100.00 – ₹150.00Price range: ₹100.00 through ₹150.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Baby Care
₹100.00 – ₹105.00Price range: ₹100.00 through ₹105.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page














Reviews
There are no reviews yet.