| Weight | 535 g |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 18 cm |
| Quantity | 25 gm, 30 ml, 450 gm |
| Potency | 1000 CH, 200 CH, 30 CH, 3X, 6 CH |
| Brand | |
| Form | |
| Gender | Unisex |
| Manufacturer | |
| Other Names | sel, Selen, seleni, Selenium |
| Pack | Bottle |
| Product Range | Dilutions, Trituration Tablets |
| Uses For | Kidney Care |
Lord’s Selenium
₹85.00 – ₹170.00Price range: ₹85.00 through ₹170.00
Categories: Dilution, Dilutions, Homeopathy, Kidney Care, Lord's, Trituration Tablet, Trituration Tablets, Triturations
Additional information
Reviews (0)
Be the first to review “Lord’s Selenium” Cancel reply
Related products
Baby Care
₹95.00 – ₹140.00Price range: ₹95.00 through ₹140.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Arthritis & Rheumatism
₹95.00 – ₹265.00Price range: ₹95.00 through ₹265.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Anxiety & Depression
₹95.00 – ₹125.00Price range: ₹95.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹240.00Price range: ₹95.00 through ₹240.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹140.00Price range: ₹95.00 through ₹140.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
₹95.00 – ₹230.00Price range: ₹95.00 through ₹230.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹405.00Price range: ₹95.00 through ₹405.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Allergic Rhinitis
₹95.00 – ₹125.00Price range: ₹95.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Back & Knee Pain
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
₹95.00 – ₹125.00Price range: ₹95.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹125.00Price range: ₹95.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Anaemia
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page


















Reviews
There are no reviews yet.