| Weight | 84 g |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 9 cm |
| Quantity | 25 gm, 30 ml |
| Potency | 1000 CH, 200 CH, 30 CH, 6 CH, Q |
| Brand | |
| Disease | |
| Form | |
| Gender | Unisex |
| Manufacturer | |
| Other Names | rhu tox oint, Rhus Tox, Rhus Toxicodendron |
| Pack | Tube |
| Product Range | Dilutions, Homeopathy, Mother Tinctures |
| Uses For | Bone, Bone| Joint & Muscle Care, Joint & Muscle Care |
Lord’s Rhus Tox
₹85.00 – ₹200.00Price range: ₹85.00 through ₹200.00
Additional information
Reviews (0)
Be the first to review “Lord’s Rhus Tox” Cancel reply
Related products
BJain
₹95.00 – ₹220.00Price range: ₹95.00 through ₹220.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Allergic Rhinitis
₹95.00 – ₹125.00Price range: ₹95.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Arthritis & Rheumatism
₹95.00 – ₹315.00Price range: ₹95.00 through ₹315.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹210.00Price range: ₹95.00 through ₹210.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Acne & Pimples
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹125.00Price range: ₹95.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Bone
₹100.00 – ₹125.00Price range: ₹100.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Arthritis & Rheumatism
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Acne & Pimples
₹95.00 – ₹220.00Price range: ₹95.00 through ₹220.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page













Reviews
There are no reviews yet.