| Weight | 580 g |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 17 cm |
| Quantity | 115 ml, 200 ml, 450 ml |
| Age | |
| Base Ingredient | Homeopathic |
| Brand | |
| Disease | |
| Form | |
| Gender | Unisex |
| Manufacturer | |
| Other Names | Dige syrup, Digest, Digesto |
| Pack | Bottle |
| Product Range | Homeopathy |
| Uses For | Stomach Care |
Haslab Digesto
Rated 1.00 out of 5 based on 1 customer rating
(1 customer review)
₹110.00
Categories: Haslab, Health Conditions, Homeopathy, Indigestion/Acidity/Gas, Medicines, Stomach Care, Syrup
Additional information
Reviews (1)
1 review for Haslab Digesto
Add a review Cancel reply
Related products
₹95.00 – ₹210.00Price range: ₹95.00 through ₹210.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
₹95.00 – ₹125.00Price range: ₹95.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Back & Knee Pain
₹95.00 – ₹140.00Price range: ₹95.00 through ₹140.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹240.00Price range: ₹95.00 through ₹240.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹140.00Price range: ₹95.00 through ₹140.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹140.00Price range: ₹95.00 through ₹140.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹125.00Price range: ₹95.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹150.00Price range: ₹95.00 through ₹150.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹265.00Price range: ₹95.00 through ₹265.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
₹95.00 – ₹125.00Price range: ₹95.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Bad Breath
₹95.00 – ₹315.00Price range: ₹95.00 through ₹315.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹125.00Price range: ₹95.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
















Akanksha Kumari –
Good