| Weight | 75 g |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 3 × 10 cm |
| Quantity | 30 ml |
| Potency | 1000 CH, 200 CH, 30 CH |
| Age | |
| Brand | |
| Form | |
| Gender | Unisex |
| Manufacturer | |
| Other Names | Pertussin |
| Pack | Bottle |
| Product Range | Dilutions, Homeopathy |
| Uses For | Cough & Cold |
Dr. Willmar Schwabe India Pertussin
₹90.00
Categories: Cough & Cold, Dilution, Dilutions, Dr. Willmar Schwabe India, Homeopathy
Additional information
Reviews (0)
Be the first to review “Dr. Willmar Schwabe India Pertussin” Cancel reply
Related products
BJain
₹95.00 – ₹125.00Price range: ₹95.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
₹95.00 – ₹405.00Price range: ₹95.00 through ₹405.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Acne & Pimples
₹100.00 – ₹165.00Price range: ₹100.00 through ₹165.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹140.00Price range: ₹95.00 through ₹140.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Arthritis & Rheumatism
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Cold & Cough
₹100.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Cold & Cough
₹100.00 – ₹365.00Price range: ₹100.00 through ₹365.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Anaemia
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Anxiety & Depression
₹100.00 – ₹150.00Price range: ₹100.00 through ₹150.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹150.00Price range: ₹95.00 through ₹150.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Biochemic Tablet
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Allergic Rhinitis
₹100.00 – ₹105.00Price range: ₹100.00 through ₹105.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page














Reviews
There are no reviews yet.