| Weight | 75 g |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 3 × 9 cm |
| Quantity | 10 ml, 30 ml |
| Potency | 1000 CH, 10M CH, 200 CH, 30 CH |
| Age | |
| Brand | |
| Disease | |
| Form | |
| Gender | Unisex |
| Manufacturer | |
| Other Names | Influenz, Influenzinum |
| Pack | Bottle |
| Product Range | Dilutions, Homeopathy |
| Uses For | Cough & Cold, Fever & Pain Management |
Dr. Willmar Schwabe India Influenzinum
₹90.00
Additional information
Reviews (0)
Be the first to review “Dr. Willmar Schwabe India Influenzinum” Cancel reply
Related products
BJain
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Acne & Pimples
₹100.00 – ₹105.00Price range: ₹100.00 through ₹105.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Arthritis & Rheumatism
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Cold & Cough
₹100.00 – ₹365.00Price range: ₹100.00 through ₹365.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
₹100.00 – ₹150.00Price range: ₹100.00 through ₹150.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹125.00Price range: ₹95.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
₹95.00 – ₹150.00Price range: ₹95.00 through ₹150.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Cough & Cold
₹100.00 – ₹280.00Price range: ₹100.00 through ₹280.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Acne & Pimples
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹220.00Price range: ₹95.00 through ₹220.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page












Reviews
There are no reviews yet.