| Weight | 75 g |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 3 × 10 cm |
| Quantity | 30 ml |
| Potency | 1000 CH, 12 CH, 200 CH, 30 CH, 6 CH, Q |
| Age | |
| Brand | |
| Disease | |
| Form | |
| Gender | Unisex |
| Manufacturer | |
| Other Names | Acid Lac, Acid Lactic, Acid Lacticum, Acidum Lacticum, lactic acid, lacticum acid |
| Pack | Bottle |
| Product Range | Dilutions, Homeopathy, Mother Tinctures |
| Uses For | Bone, Bone| Joint & Muscle Care, Diabetes Care, Joint & Muscle Care, Stomach Care |
Dr. Willmar Schwabe India Acidum Lacticum
₹90.00 – ₹115.00Price range: ₹90.00 through ₹115.00
Additional information
Reviews (0)
Be the first to review “Dr. Willmar Schwabe India Acidum Lacticum” Cancel reply
Related products
BJain
₹95.00 – ₹125.00Price range: ₹95.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Arthritis & Rheumatism
₹95.00 – ₹265.00Price range: ₹95.00 through ₹265.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹220.00Price range: ₹95.00 through ₹220.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
₹95.00 – ₹150.00Price range: ₹95.00 through ₹150.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Bone
₹100.00 – ₹125.00Price range: ₹100.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Bone
₹100.00 – ₹150.00Price range: ₹100.00 through ₹150.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Acne & Pimples
₹100.00 – ₹105.00Price range: ₹100.00 through ₹105.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Arthritis & Rheumatism
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹125.00Price range: ₹95.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
₹95.00 – ₹230.00Price range: ₹95.00 through ₹230.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page















Reviews
There are no reviews yet.