| Weight | 40 g |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 7 cm |
| Quantity | 11 ml |
| Potency | 1000 CH, 10M CH, 200 CH, 30 CH, 3X, 50M CH, 6 CH, CM CH |
| Age | |
| Brand | |
| Form | |
| Gender | Unisex |
| Manufacturer | |
| Other Names | Scirrhin, Scirrhinum |
| Pack | Bottle |
| Product Range | Dilutions, Homeopathy |
| Uses For | Cardiac Care, Stomach Care |
Dr. Reckeweg Scirrhinum
₹135.00
Categories: Cardiac Care, Dilution, Dilutions, Dr. Reckeweg, Health Conditions, Heart Care, Homeopathy, Stomach Care
Additional information
Reviews (0)
Be the first to review “Dr. Reckeweg Scirrhinum” Cancel reply
Related products
Baby Care
₹95.00 – ₹140.00Price range: ₹95.00 through ₹140.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Anaemia
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Biochemic Tablet
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹220.00Price range: ₹95.00 through ₹220.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Bad Breath
₹95.00 – ₹315.00Price range: ₹95.00 through ₹315.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹405.00Price range: ₹95.00 through ₹405.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹695.00Price range: ₹95.00 through ₹695.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹240.00Price range: ₹95.00 through ₹240.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
₹95.00 – ₹210.00Price range: ₹95.00 through ₹210.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹125.00Price range: ₹95.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Back & Knee Pain
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
₹95.00 – ₹315.00Price range: ₹95.00 through ₹315.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
















Reviews
There are no reviews yet.