| Weight | 58 g |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 3 × 9 cm |
| Quantity | 11 ml, 20 ml |
| Potency | 1000 CH, 200 CH, 30 CH, Q |
| Age | |
| Brand | |
| Form | |
| Gender | Unisex |
| Manufacturer | |
| Other Names | Ceanothus A, Ceanothus Am, Ceanothus Americanus |
| Pack | Bottle |
| Product Range | Dilutions, Mother Tinctures |
| Uses For | Diabetes Care, Hair Care, Kidney Care, Liver Care |
Dr. Reckeweg Ceanothus Americanus
₹295.00
Additional information
Reviews (0)
Be the first to review “Dr. Reckeweg Ceanothus Americanus” Cancel reply
Related products
Biochemic Tablet
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Baby Care
₹95.00 – ₹140.00Price range: ₹95.00 through ₹140.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Back & Knee Pain
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹125.00Price range: ₹95.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹140.00Price range: ₹95.00 through ₹140.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹405.00Price range: ₹95.00 through ₹405.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Back & Knee Pain
₹95.00 – ₹140.00Price range: ₹95.00 through ₹140.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
₹95.00 – ₹125.00Price range: ₹95.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹125.00Price range: ₹95.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
₹95.00 – ₹210.00Price range: ₹95.00 through ₹210.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Allergic Rhinitis
₹95.00 – ₹125.00Price range: ₹95.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹240.00Price range: ₹95.00 through ₹240.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
















Reviews
There are no reviews yet.