| Weight | 620 g |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 19 cm |
| Quantity | 115 ml, 200 ml, 450 ml |
| Age | |
| Brand | |
| Disease | Allergic Rhinitis, Bronchitis, Cough, Tonsilitis & Throat Pain |
| Form | |
| Gender | Unisex |
| Manufacturer | |
| Other Names | Kof Aid, Kof Aid Cough, Kof syrup |
| Pack | Bottle |
| Product Range | Homeopathy |
| Uses For | Cough & Cold |
Bakson’s Kof Aid Cough
₹260.00
Categories: Allergic Rhinitis, Bakson's, Bronchitis, Cough, Cough & Cold, Homeopathy, Medicines, Syrup, Tonsilitis & Throat Pain
Additional information
Reviews (0)
Be the first to review “Bakson’s Kof Aid Cough” Cancel reply
Related products
Acne & Pimples
₹100.00 – ₹165.00Price range: ₹100.00 through ₹165.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
₹100.00 – ₹150.00Price range: ₹100.00 through ₹150.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Biochemic Tablet
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Cough & Cold
₹100.00 – ₹280.00Price range: ₹100.00 through ₹280.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Cold & Cough
₹100.00 – ₹365.00Price range: ₹100.00 through ₹365.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Arthritis & Rheumatism
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Arthritis & Rheumatism
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹125.00Price range: ₹95.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
₹95.00 – ₹405.00Price range: ₹95.00 through ₹405.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Anxiety & Depression
₹100.00 – ₹150.00Price range: ₹100.00 through ₹150.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page












Reviews
There are no reviews yet.