| Weight | 485 g |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 16 cm |
| Quantity | 25 gm, 30 ml, 450 gm |
| Potency | 1000 CH, 200 CH, 30 CH, 3X, 6 CH |
| Brand | |
| Disease | Back & Knee Pain, Cough, Headache & Migraine, Tonsilitis & Throat Pain |
| Form | |
| Gender | Unisex |
| Manufacturer | |
| Other Names | Arg Met, Argentum Met, Argentum Metallicum |
| Pack | Bottle |
| Product Range | Dilutions, Trituration Tablets |
| Uses For | Bone, Bone| Joint & Muscle Care, Cough & Cold, Fever & Pain Management, Joint & Muscle Care, Mind Care, Respiratory Care |
Lord’s Argentum Met
₹85.00 – ₹170.00Price range: ₹85.00 through ₹170.00
Categories: Back & Knee Pain, Bone, Bone| Joint & Muscle Care, Cough, Cough & Cold, Dilution, Dilutions, Fever & Pain Management, Headache & Migraine, Homeopathy, Joint & Muscle Care, Lord's, Mind Care, Respiratory Care, Tonsilitis & Throat Pain, Trituration Tablet, Trituration Tablets, Triturations
Additional information
Reviews (0)
Be the first to review “Lord’s Argentum Met” Cancel reply
Related products
Anaemia
₹110.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Arthritis & Rheumatism
₹95.00 – ₹150.00Price range: ₹95.00 through ₹150.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Allergic Rhinitis
₹95.00 – ₹125.00Price range: ₹95.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Anaemia
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹140.00Price range: ₹95.00 through ₹140.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Arthritis & Rheumatism
₹100.00 – ₹240.00Price range: ₹100.00 through ₹240.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹125.00Price range: ₹95.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Baby Care
₹100.00 – ₹105.00Price range: ₹100.00 through ₹105.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
₹95.00 – ₹280.00Price range: ₹95.00 through ₹280.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Acne & Pimples
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
₹95.00 – ₹230.00Price range: ₹95.00 through ₹230.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page















Reviews
There are no reviews yet.