| Weight | 302 g |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 15 cm |
| Quantity | 150 ml |
| Age | |
| Brand | |
| Disease | Allergic Rhinitis, Bronchitis, Cough, Tonsilitis & Throat Pain |
| Form | |
| Gender | Unisex |
| Manufacturer | |
| Other Names | R 08, R 8, R08, R8 (Jutussin – Jut-U-Sin Cough), R8 (Jutussin -), R8 Jut-U-Sin Cough |
| Pack | Bottle |
| Product Range | Homeopathy |
| Uses For | Cough & Cold |
Dr. Reckeweg R8 (Jutussin – Jut-U-Sin Cough)
₹490.00
Additional information
Reviews (0)
Be the first to review “Dr. Reckeweg R8 (Jutussin – Jut-U-Sin Cough)” Cancel reply
Related products
Acne & Pimples
₹100.00 – ₹105.00Price range: ₹100.00 through ₹105.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Anaemia
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Allergic Rhinitis
₹100.00 – ₹105.00Price range: ₹100.00 through ₹105.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹140.00Price range: ₹95.00 through ₹140.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Acne & Pimples
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Cold & Cough
₹100.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Biochemic Tablet
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹140.00Price range: ₹95.00 through ₹140.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Cold & Cough
₹100.00 – ₹365.00Price range: ₹100.00 through ₹365.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
₹95.00 – ₹405.00Price range: ₹95.00 through ₹405.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

















Reviews
There are no reviews yet.