| Weight | 512 g |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 17 cm |
| Quantity | 25 gm, 30 ml, 450 gm |
| Potency | 1000 CH, 200 CH, 30 CH, 3X, 6 CH |
| Brand | |
| Disease | |
| Form | |
| Gender | Unisex |
| Manufacturer | |
| Other Names | Hekla Lava |
| Pack | Bottle |
| Product Range | Dilutions, Trituration Tablets |
| Uses For | Bone, Bone| Joint & Muscle Care, Dental & Oral Care, Joint & Muscle Care |
Lord’s Hekla Lava
₹85.00 – ₹170.00Price range: ₹85.00 through ₹170.00
Additional information
Reviews (0)
Be the first to review “Lord’s Hekla Lava” Cancel reply
Related products
Arthritis & Rheumatism
₹100.00 – ₹240.00Price range: ₹100.00 through ₹240.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Bone
₹100.00 – ₹125.00Price range: ₹100.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Anaemia
₹95.00 – ₹140.00Price range: ₹95.00 through ₹140.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹125.00Price range: ₹95.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹210.00Price range: ₹95.00 through ₹210.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
BJain
₹95.00 – ₹125.00Price range: ₹95.00 through ₹125.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Arthritis & Rheumatism
₹95.00 – ₹315.00Price range: ₹95.00 through ₹315.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
₹95.00 – ₹230.00Price range: ₹95.00 through ₹230.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Arthritis & Rheumatism
₹95.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Bone
₹100.00 – ₹150.00Price range: ₹100.00 through ₹150.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page















Reviews
There are no reviews yet.